Zadzwoń i umów wizytę: +48 573 483 555

O nas

Laser Beauty Clinic to jedyny gabinet profesjonalnej laseroterapii w Jastrzębiu-Zdroju oferujący zabiegi laserem LightSheer Duet. Specjalizacją od której rozpoczęliśmy przygodę z branżą kosmetologii jest depilacjia laserowa – zajmujemy się trwałym usuwaniem owłosienia najnowocześniejszym i najlepszym na świecie urządzeniem laserem diodowym LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Na terenie śląska jesteśmy jednym z czołowych gabinetów specjalizującyh się właśnie w zabiegach trwałej, bezpiecznej depilacji laserowej. Marka Lumenis cieszy się zaufaniem ogromnej rzeszy zadowolonych klientów co też skłoniło nas do zakupu nowego lasera Lumenis M22 i rozszerzenia wachlarza usług o zabiegi laseroterapii takie jak usuwanie blizn, rozstepów, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych czy też usuwanie przebarwień.

Obecnie oferujemy szereg zabiegów skutecznie poprawiających wygląd zarówno twarzy jak i ciała. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, śledzimy nowości rynkowe i wprowadzamy to co najlepsze, aby zadowolić Wasze oczekiwania i pomóc w walce z pozbyciem się problemów skórnych. 

Za sukcesem Laser Beauty Clinic, prócz nowatorskich technologii, stoją przede wszystkim ludzie – doświadczeni kosmetolodzy, po studiach medycznych i specjalistycznych szkoleniach. To oni tworzą swobodną, przyjazną atmosferę podczas zabiegów i służą swoją radą na bezpłatnych konsultacjach. Z nami masz pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach!

Zapraszamy serdecznie, aby przy filiżance aromatycznej kawy dobrać odpowiednią terapię zabiegową i spełnić marzenia o pięknej, zdrowej skórze.

Poznaj naszą kadrę

KOSMETOLOG, MANAGER

KOSMETOLOG, LINGERISTKA

mgr inż. Gabriela Pustelak

KOSMETOLOG, MANAGER

Absolwentka kosmetologii Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietl’a w Krakowie. Posiada tytuł magistra oraz inżyniera – obroniła dyplom na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki na Wydziale Chemii i Technologii Chemicznej, ze specjalizacji chemii i technologii kosmetyków. Ukończyła również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.

W wolne weekendy prowadzi zajęcia w technikum kosmetycznym oraz na kursach kosmetycznych m.in z przedmiotów takich jak kosmetologia, dermatologia.

Od 10 lat specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej laserem Light Sheer. Zagorzała zwolenniczka zabiegów anti-aging. Jej pasją jest wykonywanie zabiegów mezoterapii igłowej.

Z natury opanowana i ciepła. Holistyczne podejście do problemów skórnych jak i możliwość zatroszczenia się o klienta w okresie zabiegowym i pozabiegowym daje jej poczucie spełnienia zawodowego i osobistego.

mgr Natalia Wysińska​

KOSMETOLOG

Magister kosmetologii. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku kosmetologia specjalistyczna oraz Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietl’a w Krakowie o specjalizacji podologia.

Zdrowa i piękna skóra jest jej pasją, stąd też zainteresowanie kosmetologią oraz wybór studiów w tym kierunku.

Natalia ma w sobie mnóstwo energii i zaangażowania.

Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w prestiżowej klinice, gdzie wiele zobaczyła, przez co również dużo się nauczyła. Jest przekonana, że każda skóra zasługuje na odpowiednio dobraną pielęgnację zarówno gabinetową jak i domową. Najważniejsze dla niej jest indywidualne podejście do klienta oraz dobór procedur zabiegowych tak, aby przynosiły oczekiwane efekty. Dokłada wszelkich starań aby każdy jej Klient mógł cieszyć się gładką, zdrową i promienną cerą.

mgr Ewelina Herman

KOSMETOLOG, LINGERISTKA

Absolwentka studiów na kierunku kosmetologia, turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna oraz podyplomowych na kierunku pedagogiki – nauczanie zawodu. Z branżą beauty związana od 2006 roku. Posiada bogate doświadczenie w pracy w gabinetach kosmetologicznych , klinikach oraz jako wykładowca przedmiotów zawodowych na kierunkach kosmetycznych. Zawsze uśmiechnięta, w swojej pracy ceni dobry kontakt z klientem oraz indywidualnie podchodzi do każdego przypadku aby uzyskać jak najlepsze efekty. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej oraz modelowania sylwetki.
Prywatnie właścicielka gabinetu w którym zajmuje się stylizacją brwi oraz makijażem permanentnym.

mgr Adrianna Piątkowska

KOSMETOLOG

Nazywam się Adrianna Piątkowska,jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania. 

Ukończyłam studia licencjackie na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, jestem w trakcie studiów magisterskich ze specjalizacji „ kosmetologia w medycynie estetycznej”. Pragnę nieustannie poszerzać swoje kwalifikacje.

Mój zawód jest moją pasją ! Z zainteresowaniem śledzę nowiny świata kosmetologii. Od lat kieruję się zamiłowaniem do piękna i estetyki. W swojej pracy kieruje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. 

Szukaj