Zadzwoń i umów wizytę: +48 573 483 555

Henna pudrowa

Zabieg henny pudrowej w przeciwieństwie do tradycyjnej henny to nie koloryzowanie chemiczną farbką, ale produktem naturalnym pochodzenia roślinnego. Efekt utrzymuje się dłużej, zabieg jest w pełni bezpieczny. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki wyznaczania geometrii brwi, można dobrać odpowiedni kształt do urody klientki.

Głównym zadaniem zabiegu jest więc maksymalne odżywienie włosków. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne, zwłaszcza dla osób których brwi są delikatne, cienkie. Dzięki dobroczynnym składnikom wzrost włosków jest przyspieszony – procedura idealna dla osób które chciałyby zapuścić brwi. Optymalne efekty odżywienia oraz wzmocnienia brwi uzyskuje się po kilku zabiegach

Henna pudrowa daje efekt optycznego zagęszczenia brwi oraz przyciemnienia.

BrowXenna® to pierwszy na świecie produkt stworzony tylko do koloryzacji brwi, którego skład w 98% został oparty na naturalnych komponentach – lawsonii bezcierniowej. Koloryzuje nie tylko włos, ale i skórę. Stymuluje wzrost włosków a efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i 6 tygodni na włosie.

Obecnie BrowXenna® to pionier w zakresie produktów do stylizacji brwi wybierany przez 100 000 stylistów brwi w 43 krajach.

Przed zabiegiem kosmetolog wykonuje szczegółową konsultację podczas której wszystko wyjaśnia

Zabieg nie wymaga specjalnego postępowania po

Wskazania

  • niewłaściwy kształt brwi
  • jasne, cienkie oraz mało widoczne brwi
  • chęć podkreślenia swoich naturalnych brwi

Zalety

  • bezpieczna metoda
  • naturalne składniki
  • pielęgnacja brwi i ich odżywienie
  • widoczna poprawa kształtu brwi
  • podkreślenie urody

Umów się już teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Szukaj

Ustal termin

Wypełnij poniższy formularz, żebyśmy mogli skontaktować się z Tobą i ustalić szczegóły.

Administratorem danych jest BI SYSTEM Piotr Białecki z siedzibą ul. Energetyków 8, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, PL, NIP: PL6330001276. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielania jednorazowej odpowiedzi na przesłane zapytanie.