LASER BEAUTY CLINIC

LASER BEAUTY CLINIC

Laser Beauty Clinic to jedyny gabinet profesjonalnej laseroterapii w Jastrzębiu-Zdroju. Specjalizacją od której rozpoczęliśmy przygodę z branżą kosmetologii jest depilacjia laserowa - zajmujemy się trwałym usuwaniem owłosienia najnowocześniejszym i najlepszym na świecie urządzeniem laserem diodowym LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®. Na terenie śląska jesteśmy jednym z czołowych gabinetów specjalizującyh się właśnie w zabiegach trwałej, bezpiecznej depilacji laserowej. Marka Lumenis cieszy się zaufaniem ogromnej rzeszy zadowolonych klientów co też skłoniło nas do zakupu nowego lasera Lumenis M22 i rozszerzenia wachlarza usług o zabiegi laseroterapii takie jak usuwanie blizn, rozstepów, zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych czy też usuwanie przebarwień.

Obecnie oferujemy szereg zabiegów skutecznie poprawiających wygląd zarówno twarzy jak i ciała. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, śledzimy nowości rynkowe i wprowadzamy to co najlepsze, aby zadowolić Wasze oczekiwania i pomóc w walce z pozbyciem się problemów skórnych. 

Za sukcesem Laser Beauty Clinic, prócz nowatorskich technologii, stoją przede wszystkim ludzie - doświadczeni kosmetolodzy, po studiach medycznych i specjalistycznych szkoleniach. To oni tworzą swobodną, przyjazną atmosferę podczas zabiegów i służą swoją radą na bezpłatnych konsultacjach. Z nami masz pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach!

Zapraszamy serdecznie, aby przy filiżance aromatycznej kawy dobrać odpowiednią terapię zabiegową i spełnić marzenia o pięknej, zdrowej skórze.

 

zespół Laser Beauty Clinic

 

 

 

 

Nie zwlekaj i skorzystaj z usług profesjonalisty.

Zapraszamy do rezerwowania wizyt i korzystania z profesjonalnych
i bezpiecznych usług oferowanych w Laser Beauty Clinic.

Już dziś umów się na bezpłatną konsultację.